"Končím v GG ! "

2. května 2011 v 0:01 | Tay* |  Taylor Momsen
Nový skandál fanynky šílí !
Jeny Humprey se už neobjeví na plátně v GG !

Diváci v USA uvidí Taylor naposledy v pondělí (29.11.). Kdy přesně se tento díl dostane do ČR, se mi bohužel zjistit nepodařilo, jisté ale je, že po jeho odvysílání má herečka do Gossip Girl definitivně zavřené dveře!

Důvod? Produkční Super drbny odmítli situaci komentovat. Zato přátelé blonďaté star se nenechali dlouho pobízet: "Společnosti vadí, že Tay se na veřejnosti netají tím, že GG dělá jen pro peníze."

A to je pravda! Hudebně nadaná hvězda se mnohokrát nechala slyšet, že opravdovou radost jí přináší jedině její kapela The Pretty Reckless: "V televizi hraju jen proto, abych měla na placení účtů."

"Taylor maká fakt tvrdě," vysvětluje dalších z jejích kámošů: "Je to pro ni o to těžší, že ji práce v Gossip Girl nebaví." Přátelé ale zároveň dodávají, že v minulosti se Tay alespoň snažila svou nechuť k seriálu maskovat: "Teď ale dává všem najevo, jak GG pohrdá a kašle i na svůj výkon při natáčení. Je tedy jasné, že se s ní tvůrci rozloučili."

Zdá se ovšem, že nikomu z kolegů filmová Jenny scházet nebude. "S nikým z herců si nejsem blízká. Chováme se k sobě hezky, ale oni nejsou moji přátelé, jen spolupracovníci." řekla nedávno Taylor na adresu Blake Lively, Leighton Meester nebo například Chace Crawforda s tím, že oni to cítí stejně!

xoxo Tay*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2011 , tp-reckless.blog.cz
.